Dwa kowarskie filmy na Festiwalu Filmów Dolnośląskich „Złoty Samorodek”

Jest nam niezmiernie miło, że 2 filmy realizowane na zlecenie Miasta Kowary zostały zakwalifikowane do Festiwalu Filmów Dolnośląskich „Złoty Samorodek” w kategorii reklama. Oba filmy zostały zrealizowane przez młodego filmowca z Kowar – Rafała Musiałka z firmy M.Brothers Studio​.

Wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć te wybitne dzieła kowarskiego filmowca zapraszamy do kina Aurum w Złotoryi, gdzie w dniach 29.09-1.10.2017 odbędzie się wyżej wymieniony festiwal. WSTĘP WOLNY!

Filmy dostępne są również na stronie internetowej Festiwalu Filmów Dolnośląskich „Złoty Samorodek pierwszy z nich pt.
“Kowary – miasto, które się budzi”: link do filmu oraz drugi pt. “Kowary – u nas biega się najlepiej”: link do filmu

Serdecznie gratulujemy Panu Rafałowi Musiałkowi z Kowar. Życzymy mu dalszych sukcesów w realizacji materiałów filmowych oraz owocnej współpracy z Miastem Kowary w tworzeniu kolejnych filmów realizowanych w naszym mieście.