Inauguracja czesko-polsko-słowackego projektu

W dniu 03.10.2017r.  odbyła się inauguracja czesko-polsko-słowackego projektu, pt. „The Start of the Cooperation Krkonoše – Tatry” („Początek współpracy Karkonosze – Tatry”) finansowanego z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Organizatorem inauguracji był partner wiodący projektu – Miasto Vrchlabi . Udział w uroczystym rozpoczęciu projektu wzięli przedstawiciele partnerów projektu, tj.: Gminy Miejskiej Kowary, Gminy Zuberec (wieś i gmina w powiecie Twardoszyn, w woj. żylińskim, w północnej Słowacji) i Gminy Studenec (gmina w powiecie Semily, w woj. Libereckim, w Czechach) oraz uczniowie i nauczyciele szkół podstawowych z miast partnerskich.

Celem projektu jest poznanie się nawzajem i integracja dzieci ze szkół podstawowych partnerów projektu poprzez wspólne zawody sportowe, wycieczki i zabawę.

Link do zdjęć z inauguracji