Bieg “Tropem Wilczym” 2018 – fotorelacja

W dniu 4 maraca 2018 r. kowarskimi ulicami pobiegły dzieciaki, młodzież i dorośli. Okazją ku temu była, już trzecia w naszym mieście, edycja ogólnopolskiego sportowo-patriotycznego święta pn. BIEG „TROPEM WILCZYM”.

Wynik i lokata nie była w tych zawodach najważniejsza. Liczył się sam udział w biegu oraz jego ukończenie. Na starcie przy ulicy Władysława II Jagiellończyka stanęło ponad 170 uczestników w bardzo różnym wieku. Na szczęście pogoda dopisała, więc bieg był czystą przyjemnością, a zważywszy, że dystans 1963 metrów nie był ekstremalnie wymagający to wielu dobiegało do mety uśmiechniętych… choć byli i tacy, którzy po biegu wyglądali tak, jakby właśnie ukończyli maraton. Kolejna edycja imprezy już za rok. Zachęcamy do udziału.

Kowarski bieg odbył się dzięki zaangażowaniu licznego grona osób z następujących organizacji i instytucji: Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kowarach, Gmina Miejska Kowary, Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach, Nadleśnictwo Śnieżka w Kowarach, Kowary Biegają Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne w Kamiennej Górze.

Więcej zdjęć na stronie: http://portalik24.pl/home-page/informacje/11284-wilczym-tropem-w-rodzinnej-atmosferze