KSWIK – Informacja dla mieszkańców miasta Kowary

Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. informuję, że w dniach

14-19.06.2018r. nastąpiło przekroczenie parametrów mikrobiologicznych w rejonie ulic : Wiejska, Kowalska, Staszica, Klonowa, Lipowa, Brzozowa, Ogrodowa, Rejtana, Polna, Św. Anny , Waryńskiego.

Niezwłocznie podjęto działania związane z przepłukaniem i zdezynfekowaniem sieci wodociągowej.

W dniu 19.06.2018r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny wydał komunikat o przydatności wody do spożycia.

W związku z zaistniałą sytuacją przepraszamy Naszych odbiorców za okresowe niedogodności, a w ramach rekompensaty zostanie Państwu naliczona 10% bonifikata za zużytą wodę za miesiąc czerwiec 2018r. Bonifikata dotyczy mieszkańców zasilanych z ujęcia wody Kowary Górne, a zamieszkujących przy ulicach Wiejska, Kowalska, Staszica, Klonowa, Lipowa, Brzozowa , Ogrodowa , Rejtana, Polna, Św. Anny , Waryńskiego.

Link do komunikatu KSWIK (Plik PDF)