Ruch na drodze z Tanvaldu do Harrachova zamknięty dla pojazdów ciężarowych powyżej 3,5t

Wydział Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – Wspólna Placówka w Kudowie Zdroju w ramach międzynarodowej współpracy policji poniżej przesyła treść otrzymanej od Policji z Republiki Czeskiej informacji dot. zamknięcia ruchu dla pojazdów powyżej 3,5t na trasie Tanvald – Harrachov, droga I/10 w dniu 03.01.2018 od g. 7:00:

“Biorąc pod uwagę aktualną prognozę pogody, w środę 03.01.2018 od godz. 7:00 będzie zamknięty ruch na drodze I/10 z Tanvaldu do Harrachova i dalej do przejścia granicznego z Polską, dla pojazdów ciężarowych powyżej 3,5t ( za wyjątkiem autobusów).

Ruch na drodze I/10 z Tanvaldu do Harrachova i dalej do przejścia granicznego z Polską nie jest ogranicznoy dla pojazdów osobowych i autobusów. Zalecana alternatywna trasa dla pojazdów ciężarowych powyżej 3,5t jest przez przejście graniczne Hradek nad Nisou na drodze I/35.

O zakończeniu ograniczeń będziemy Was informować.”

Skan przesłanego komunikatu