2. rocznica zaprzysiężenia obecnych władz miasta.

Dziś, 20 listopada, mijają dwa lata od zaprzysiężenia obecnie urzędującego Burmistrza Miasta Kowary Elżbiety Zakrzewskiej i Rady Miejskiej w Kowarach pod przewodnictwem Macieja Michelli

Owocna współpraca Burmistrza i Rady Miejskiej przyczyniła się do realizacji ważnych inwestycji oraz ciekawych inicjatyw, które sprawiają, że w Kowarach żyje się coraz lepiej.

Mijający rok był bardzo trudny zarówno dla mieszkańców jak i władz miejskich. Pandemia Covid-19 zmusiła nas do szybkich zmian planów oraz podejmowania zdecydowanych, choć nie łatwych decyzji. Burmistrz, radni oraz pracownicy urzędu robili wszystko aby pomimo trudności osiągnąć założone cele i zrealizować najważniejsze zadania.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją podsumowującą działania i osiągnięcia miasta w 2020 r.

Obecnym władzom, życzymy kolejnych udanych lat, trafnych decyzji oraz osiągnięcia założonych celów, które przyczynią się ro rozwoju naszej lokalnej społeczności.