Agenda spotkania z mieszkańcami Miasta Kowary w sprawie programu CZYSTE POWIETRZE

logo programu czyste powietrze

Szanowni Państwo w dniu 28.06.2021r. o godz. 13.00

organizujemy spotkanie on-line z mieszkańcami naszego miasta

w sprawie rządowego programu CZYSTE POWIETRZE.

Podczas spotkania omówione zostaną główne założenia programu, zakres rzeczowy możliwy do realizacji jak również wysokość dofinansowania na prace związane z wymianą starych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym na nowe ekologiczne, jak również inne prace towarzyszące np. modernizacja instalacji c.o. i c.w.u., termomodernizacja budynku jak również możliwość montażu instalacji fotowoltaicznych.

W związku z powyższym, jeżeli planujecie wymianę starego źródła ciepła na nowe, chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat możliwości pozyskania środków na ten cel zapraszamy na spotkanie on-line.

Osobą prezentującą program będzie Pan Tomasz Kubik – Doradca Energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

W czasie trwania spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Spotkanie odbywać się będzie w aplikacji Zoom.