Docenienie Janusza Piepiory przez władze Kamienia Pomorskiego i Klubu Karate Tokaido

Miło nam poinformować o docenieniu pana Janusza Piepiory – naszego mieszkańca, członka Klubu Sportowego Funakoshi Shotokan Karate w Kowarach oraz Prezesa Dolnośląskiego Związku Karate przez władze partnerskiego miasta Kamień Pomorski i tamtejszego Klubu Karate Tokaido.

Pan Janusz osiągnął duży sportowy sukces – zdobył 8 dan w karate shotokan, który to przyznawany jest tylko za nieprzerwany rozwój techniczny oraz wybitne osiągnięcia szkoleniowe lub sportowe. Dodatkowo władze naszego partnerskiego miasta położonego nad Zalewem Kamieńskim doceniły jego pracę na rzecz rozwoju i współpracy Kamienia Pomorskiego i Kowar. Przypominamy, że współpraca obu miast trwa nieprzerwanie już od 22 lat, co oznacza, że rozpoczęła się jeszcze w ubiegłym XX wieku.

Mamy nadzieję, że w tym roku sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam efektywnie kontynuować tę międzymiastową współpracę.