Jelenia Plast Sp. z o.o. – praca w Kowarach

Jelenia Plast Sp. z o.o. należy do czołowych producentów AGD z tworzyw sztucznych w Europie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Przygotowania Surowca

Miejsce pracy: Kowary

Nr ref. PPS 4/2020

Zadania

• Przygotowanie materiałów i surowców do produkcji
  • Obsługa urządzenia naważającego, pulweryzującego i mielącego
  • Raportowanie przebiegu zmiany.
  • Stała komunikacja z przełożonym oraz pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad BHP,

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Mile widziane uprawnienia na  wózek widłowy
  • Dokładność, sumienność
  • Motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i chęć do nauki
  • umiejętność pracy w zespole

Zgłoszenia prosimy składać na adres: w tytule maila prosimy o podanie nr ref.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacyjne.

Prosimy o umieszczeniu w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych: formularzu aplikacyjnym, CV i liście motywacyjny przesłanych przeze mnie do celów prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko na które obecnie aplikuję w Jelenia Plast Sp. z o.o.

Może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych listownie na adres ul. Spółdzielcza 47; 58-500 Jelenia Plast, przez e-mail: Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych jest Jelenia Plast Sp. z o.o. z siedzibą w 58-500 Jelenia Góra ul. Spółdzielcza 47. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane zbierane na potrzeby tylko aktualnej rekrutacji będą przechowywane przez okres dwóch miesięcy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych do ich poprawiania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz zlecenia ich usunięcia przed wyznaczonym terminem. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeśli dane nie są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.