Komunikat ARiMR – zaproszenie na webinarium poświęcone tematyce związanej z rolnictwem.

ARiMR

 

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, jako współorganizator wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw zaprasza na ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest bezpłatne webinarium poświęcone tematyce związanej z rolnictwem.

Webinar pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Grzegorza Pudy oraz Poseł  na Sejm RP pani Agnieszki Soin dedykowany dla Dolnego Śląska odbędzie się w dniu:

20 października 2021 r.  o godz. 11.00.

Planowana tematyka poruszana przez ARiMR będzie obejmować pełen wachlarz informacji istotnych dla mieszkańców wsi, a w szczególności – Aktualne nabory na dofinansowania dla rolników. 

Webinarium obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, mogą zrobić to korzystając z linków, które znajdują się na stronie:

Link do połączenia w dniu webinaru –  https://webinar.arimr.gov.pl

W Webinarium można wziąć udział poprzez aplikację MS TEAMS, przeglądarkę internetową lub w Biurach Powiatowych ARiMR.

Zapraszamy także na stronę ARiMR związaną z webinarem – https://www.gov.pl/web/arimr/wkrotce-kolejny-webinar-z-cyklu-dotacje-dla-rolnictwa

 

Post do Webinarium znajduje się również na stronie ARiMR na Facebooku pod linkiem:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=180488870934545&set=a.109696944680405

 

W załącznikach plakat o Webinarium, lista Biur Powiatowych oraz kod QR który po zeskanowaniu przeniesie bezpośrednio na stronę Webinarium.

 

Skip to content