Komunikat Burmistrza Miasta Kowary – nabór wniosków na udzielenie dotacji dopłat do trwałej likwidacji nieekologicznego ogrzewania w lokalach mieszkalnych

BURMISTRZ MIASTA KOWARY INFORMUJE

Dnia 1 czerwca 2020 o godz. 8.00 rozpoczyna się nabór wniosków na udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Miejskiej Kowary na zadania związane z trwałą likwidacją w lokalach mieszkalnych lub nieruchomościach o charakterze mieszkalnym ogrzewania opartego na paliwie stałym.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać osobiście w formie wyłącznie pisemnej w holu kowarskiego Urzędu Miejskiego , ul. 1 Maja 1a (ratusz) od godziny 8.00 na ręce członków komisji powołanej w celu realizacji w/wym. zadania. Zwracam uwagę , że o przyznaniu dotacji decyduje kolejność złożenia wniosku.
Nabór trwa do 30 czerwca 2020r.
W terminie późniejszym wnioski należy składać na ręce członków komisji w osobach : Adam Czajkowski, Paulina Gierałt, Ewelina Młotkowska w godzinach pracy Urzędu.