Komunikat Burmistrza Miasta Kowary – program dopłat do trwałej likwidacji nieekologicznego ogrzewania w lokalach mieszkalnych

BURMISTRZ MIASTA KOWARY INFORMUJE

Informuję, że od poniedziałku 27 kwietnia 2020 roku uruchomiony zostaje program dopłat ze środków budżetu Gminy Miejskiej Kowary do trwałej likwidacji w lokalach mieszkalnych lub nieruchomościach o charakterze mieszkalnym nieekologicznego ogrzewania opartego na paliwie stałym.

Zasady udzielania dotacji , jak również formularze wniosków o udzielenie i o wypłatę dotacji dostępne są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Kowarach, ul. 1 Maja 1a, oraz na stronie miasta Kowary: www.kowary.pl . Są one także dostępne na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego oraz na profilu Kowar na Facebooku.

Wszelkich informacji związanych z programem udziela pracownik Wydziału Rozwoju Miasta, Adam Czajkowski , tel. 756439225 lub E-mail

Zasady udzielania dotacji i formularze zawiera Uchwała Rady Miejskiej Nr XXI/145/20 z dnia 26.03.2020 r.

Burmistrz Miasta Kowary

Elżbieta Zakrzewska