Komunikat Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowarach – poszukiwani wolontariusze

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowarach poszukuje wolontariuszy dla seniorów.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowarach poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w działania zapobiegające nierozprzestrzenianiu się COVID-19 na terenie Gminy Kowary.

Każdy, kto chciałby zaangażować się w działania skierowane dla seniorów zamieszkujących teren Gminy Kowary w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, np. zrobić podstawowe zakupy (spożywcze i higieny osobistej), zrealizować recepty, czy wyprowadzić psa na spacer, może zgłosić się swoją propozycję telefonicznie bądź e- meilowo:

518-346-790

75 718-21-13 od dnia 27.10.2020r.

Prosimy o kontakt również osoby, które w ramach pomocy sąsiedzkiej w swoich miejscach zamieszkania już zaproponowały pomoc sąsiadom, aby tut. Ośrodek mógł tę informację przekazać zainteresowanym oraz skontaktować się z Państwem w celu monitorowania sytuacji.