Miasto Kowary „Pod biało-czerwoną”

Jeżeli chcą Państwo, by miasto Kowary otrzymało maszt i flagę narodową 🇵🇱 zagłosujcie na naszą miejscowość w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Potrzebujemy co najmniej stu głosów mieszkańców! Można głosować za pośrednictwem serwisu: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ Trzeba tylko wypełnić prosty formularz. Pamiętajcie, wybieramy województwo dolnośląskie / powiat jeleniogórski / Kowary (gmina miejska).

Głos może oddać każdy mieszkaniec gminy. Można głosować tylko na swoją miejscowość. W projekcie mogą brać także udział osoby niepełnoletnie. Głosy poparcia dla poszczególnych gmin będą zbierane do dnia 11 listopada 2020 r. do godz. 23:59. O projekcie można poczytać na stronie: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online za pomocą serwisu. „Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć kraj i jego mieszkańców. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Obraz może zawierać: niebo, chmura, paski, tekst i na zewnątrz
Skip to content