Webinarium pt. „Pieniądze na start – wsparcie unijne na zakładanie działalności gospodarczej”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Pieniądze na start – wsparcie unijne na zakładanie działalności gospodarczej”   – 10 maja 2021 r. w godz. 12.00 – 13.15.
 
W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione dwa projekty dotyczące m.in. możliwości pozyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej dla wszystkich grup wiekowych, tj. zarówno osób młodych do 29 roku życia pozostających bez pracy, jak również osób powyżej 30 roku życia, które utraciły pracę po 30 marca 2020 roku.
 
Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji PIFE prosi o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  do dnia 07.05.2021r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.
 
Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.
 
Do udziału PIFE zaprasza:
◾ osoby niepracujące, które utraciły pracę po 30 marca 2020 roku,
◾ osoby niepracujące od 18 życia, w tym
◾ osoby bez pracy i bierne zawodowo
◾ osoby o niskich kwalifikacjach tj. do matury włącznie,
◾ osoby z niepełnosprawnościami,
◾ kobiety,
◾ osoby powyżej 50 roku życia.
 
Więcej informacji pod numerem tel. 75 619 97 44 lub 75 619 97 45.
Skip to content