Bieg Pamięci “Tropem Wilczym” – edycja 2020

Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w biegu „TROPEM WILCZYM”, który odbędzie się w Kowarach w najbliższą niedzielę 1 marca 2020 r. Start i meta przy ulicy Władysława II Jagiellończyka. Początek biegu o godzinie 12:00. Zapisy na miejscu imprezy od godziny 10:00.

Informujemy również, że w związku z organizacją imprezy Bieg “Tropem Wilczym” w niedzielę nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym w centrum Kowar. W godzinach 11:00 – 14:00 zostanie zamknięty fragment ulicy Władysława II Jagiellończyka, a w godz. 11:50 – 12:20 nastąpią utrudnienia na trasie biegu, tj. na ulicach: Wł. II Jagiellończyka, Górnicza, St. Staszica, Plac Franciszkański 1 Maja. Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do udziału w naszym patriotyczno-sportowym święcie.

Szczegóły imprezy na plakacie…

Organizatorzy:
Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kowarach, Gmina Miejska Kowary, Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach, Nadleśnictwo Śnieżka w Kowarach, Kowary Biegają, Fundacja Wolność i Demokracja.

Impreza współfinansowana ze środków Gminy Miejskiej Kowary.

Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów 🙂

Trasa biegu