Komunikat Burmistrza Miasta Kowary – informacja dla mieszkańców dotycząca wnoszenia opłat

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW KOWAR

Mając nadzieję, iż pozostajecie Państwo w dobrym zdrowiu, Chcieliśmy poinformować , iż w związku z epidemią wirusa COVID-19 Miasto Kowary podejmuje szczególne rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych:
Oświadczam ,że

• Nie będą wysyłane upomnienia i naliczane odsetki odnośnie nieregulowania w terminie podatków od nieruchomości od osób fizycznych i opłat za odpady komunalne za okres kwiecień , maj, czerwiec 2020.

• Przesuwamy termin wnoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego oraz opłat z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności
do 30 czerwca 2020 r.

Co nie zwalnia z wnoszenia opłat.

Zdajemy sobie sprawę iż zostaje zaburzony system finansowy i płynność finansowa u większości mieszkańców Kowar, mamy nadzieję iż w ten sposób przyczynimy się do pomocy i “spokoju wewnętrznego” w tym ciężkim dla każdego z nas okresie.

#ZOSTAŃ W DOMU#

Burmistrz Miasta Kowary oraz