Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych – 16-18 czerwca 2021 r.

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów na terenie Gminy Kowary w dniach 16,17,18 czerwca 2021 r. na terenie Miasta Kowary odbędzie się bezpłatny wywóz przedmiotów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli, odzieży i tekstyliów oraz zużytych opon z samochodów osobowych.

Zgromadzone przez Mieszkańców w gospodarstwie domowym, zbędne wyżej wymienione przedmioty prosimy złożyć w miejscach standardowego odbioru odpadów przez firmę wywożącą śmieci (przy śmietnikach, altanach śmietnikowych), w dniu 15.06.2021 r. tak, aby materiały te można było wywozić od godzin wczesnoporannych dnia 16 czerwca 2021 r.

Uwaga !!! – PROSIMY O TELEFONICZNE ZGŁASZANIE MIEJSC WYSTAWIENIA ODPADÓW;
objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpoczyna się 16.06.2021 r. o godzinie 7:00 – jeśli mieszkaniec nie zdąży wystawić odpadów do tej godziny, a transport przejedzie przez daną ulicę, odpady nie zostaną odebrane, samochody nie są zawracane z trasy przejazdu

U W A G A
Mobilna zbiórka dotyczy wyłącznie w/w przedmiotów zgromadzonych przez mieszkańców w gospodarstwach domowych nie dotyczy odpadów gromadzonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą

DNI ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH DLA POSZCZEGÓLNYCH ULIC:

16 czerwca 2021:
Cicha, Jagiellońska, Górna, Kościuszki, Łąkowa, Pensjonatowa, Sanatoryjna, Świerkowa, Urocza, Wojska Polskiego, Główna, Karkonoska, Karpacka, Malinowa, Nadrzeczna, Nowa, Widokowa.

17 czerwca 2021:
Al. Wolności, Batorego, Chopina, Kasztanowa, Kowalska, Mickiewicza, Norwida, Pocztowa, Podgórze, Polna, Prusa, Św. Anny, Wiejska, Bukowa, Ogrodowa, Rejtana, Staszica, Waryńskiego, 1 Maja, Goździkowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kawaleryjska, Krokusowa, Kwiatowa, Matejki, Pl. Franciszkański, Poprzeczna, Różana, Tulipanowa.

18 czerwca 2021:
Bielarska, Borusiaka, Dworcowa, Grabskiego, Izerska, Kaczawska, Kopernika, Rzemieślnicza, Słoneczna, Tkaczy, Zamkowa, Źródlana, Łomnicka, Jeleniogórska, Witosa, Bema, Boczna, Brzozowa, Górnicza, Jagiellończyka, Klonowa, Leśna, Lipowa, Reja, Sienkiewicza, Szkolna, Topolowa.