Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 – w imieniu władz samorządowych Gminy Kowary składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach związanych z pandemią koronawirusa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Burmistrz Miasta Kowary
Elżbieta Zakrzewska