Syreny alarmowe w hołdzie dla pana Franciszka Gawora

UWAGA: 31 marca br. o godz. 13:00 zostaną w Kowarach uruchomione syreny alarmowe!

Odszedł Franciszek Gawor – Honorowy Obywatel Miasta Kowary. Niestety wprowadzone niedawno zasady ograniczające przemieszczanie się i gromadzenie się ludzi dotyczą również obrzędów liturgicznych. W pogrzebach uczestniczyć może teraz maksymalnie 5 osób. W tych wyjątkowych okolicznościach niemożliwe jest zatem pana Franciszka w większym gronie pożegnać. By godnie uczcić „ostatnią drogę” tej niezwykle zasłużonej dla naszego miasta postaci postanowiliśmy w dniu i godzinie pogrzebu – tj. we wtorek 31 marca br. o godz. 13:00 uruchomić na chwilę syreny alarmowe.

Jeżeli usłyszą Państwo w dniu jutrzejszym o godz. 13:00 dźwięk syreny nie trzeba się bać, nic złego dziać się wtedy nie będzie. Pomyślmy wtedy, choć przez chwilę, o panu Franciszku.