Zasady bezpieczeństwa w Loterii Narodowego Programu Szczepień

Przypominamy, że w czwartek 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień. Wszystkie pełnoletnie osoby, które zostały w pełni zaszczepione, po zarejestrowaniu się mogą wygrać nagrody pieniężne, auta i hulajnogi elektryczne. Aby nie dać się oszukać pamiętajmy:

O wygranej zostaniecie Państwo poinformowani telefonicznie przez Totalizator Sportowy. Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.

Podczas rozmowy zostaniecie Państwo poproszeni o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętajcie, że najpóźniej następnego dnia otrzymacie od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej. Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, należy wejść na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdzić czy Państwa dane w postaci: zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziecie Państwo m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygraliście.

Więcej informacji na temat bezpiecznego udziału w loterii znajdziecie państwo na stronie:
https://www.gov.pl/web/loteria/bezpieczenstwo

Zainteresowanych zachęcamy i życzymy szczęścia!

Skip to content