Bałtyk-Karkonosze Tour 2019 – etap IV: Kowary Przełęcz Okraj oraz etap V: Piechowice – Karpacz

XXVII Międzynarodowy Wyścig Kolarskie Bałtyk-Karkonosze Tour

W dniach 21-26 maja 2019 odbędzie się po raz 27.  Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk-Karkonosze Tour. Kolarze z całego świata zmierzą się  na trasie prowadzącej przez całą zachodnią Polskę pokonując 5 etapów o zróżnicowanej trudności.  Bałtyk-Karkonosze Tour rozpoczyna się Prologiem 21 maja 2019 w Kołobrzegu. W sobotę  25 maja odbędzie się jazda indywidualna na czas na trasie Kowary – Przełęcz Okraj (początek o godzinie 14:00), a dzień później etap Piechowice – Karpacz przez Kowary.

 

TK “Karkonosze Tour” – organizator XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego “BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR” informuje, że z powodu rozgrywania IV etapu zawodów w dniu 25 maja 2019 r. (sobota) w godz. 13:30 – 17:30 następujące kowarskie ulice: Pocztowa, Aleja Wolności, Kowalska, Wiejska, Podgórze, odcinek “Drogi Głodu” na Przełęcz Kowarską oraz droga na Przełęcz Okraj będą wyłączone z ruchu, łącznie z zamknięciem ruchu na czas przejazdu zawodników.

Z powodu rozgrywania w kolejnym dniu (26.05.2018 r. – niedziela) V etapu zawodów w godzinach 15:00 – 15:30 na następujących ulicach: ul. Wojska Polskiego, Zamkowa, Karkonoska i Karpacka nastąpią utrudnienia, łącznie z zamknięciem ruchu na czas przejazdu zawodników.

Za wszystkie wynikające z tego problemy przepraszamy!

 

Skip to content