Oferty kursów dla uczniów klas 8 i maturalnych prowadzonych w formule online

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Do egzaminów w maju pozostaje coraz mniej czasu!

Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas ósmych i klas maturalnych prowadzonych w formule online (2x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej i średniej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. To już kolejna edycja kursów.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 65%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

Co zyskają uczniowie? 
• dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
• omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
• zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
• nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice? 
• korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
65 % rabatu za kurs z jednego przedmiotu od ceny podstawowej za kurs, która wynosi 875 zł
• wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Na jeden przedmiot składa się 25 godzin lekcyjnych, prowadzonych w formule online, 2 x w tygodniu. To wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji.
Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło! 

Wejdź na https://sklep.lecturus.pl i sprawdź jaki rabat przygotował Twój Samorząd! 

Zachęcam gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.

Skip to content