Spotkanie autorskie z Wiesławem Waszkiewiczem

W czwartek 31 stycznia br. o godzinie 17:00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach odbędzie się spotkanie autorskie z niezwykłym pisarzem – panem Wiesławem Waszkiewiczem, na które już dziś zaprasza Was nasza Miejska Biblioteka Publiczna…

Pod koniec ubiegłego roku ukazała się nowa powieść pana Wiesława pt. “Tak blisko”, której akcja toczy się na Dolnym Śląsku, a jednym z głównych miejsc rozgrywania opisywanej w książce historii są Kowary! Kto już czytał niech pozna tego sympatycznego autora… kto nie czytał niech przyjdzie, a na pewno będzie chciał przeczytać!

A po takiej zapowiedzi na spotkaniu z panem Wiesławem nie może Was po prostu zabraknąć!

 

O autorze:
Urodził się w 1959 roku w Temyrtau; kiedyś rzeźbiarz, dziś pisarz, kręci się po Wrocławiu. Debiutował powieściami z gatunku fantastyki: “Ostry odjazd” (2007), “Much i Dateria” (2009), na swym koncie ma również szereg wystaw plastycznych.

O książce:
“Tak blisko” to opowiedziana z rozmachem oraz językową werwą historia, w której odnajdziemy nie tylko echa drugiej wojny światowej i Holokaustu, zdrady i zawiedzionej męskiej miłości, ale także barwną, intensywną i bezkompromisową, pełną ironicznego humoru opowieść o kształtach, widokach oraz zapachach Dolnego Śląska i Wrocławia z okresu PRL-u, zderzonych z nie całkiem udaną współczesnością.

Skip to content