Wyniki I naboru wniosków grantowych JST – Giełda Miejskich Technologii

informacja

Miło nam poinformować iż Kowary jako jedna z sześciu gmin otrzymała grant na cyfryzację w ramach Giełdy Miejskich Technologii.
Kowary, Miejsce Piastowe, Nowe Skalmierzyce, Pruszcz Gdański, Rybnik i Świdnica to laureaci pierwszego naboru wniosków grantowych na cyfryzację w ramach Giełdy Miejskich Technologii. Gminy otrzymają łącznie 275 tys. zł na testowanie wybranych rozwiązań technologicznych z obszaru smart city.

W pierwszym naborze wpłynęło od samorządów z całej Polski łącznie 76 wniosków grantowych. O wygranej decydował poziom deklarowanego zaangażowania pracowników JST, oczekiwany wpływ wdrożenia na poprawę efektywności pracy urzędu oraz kompletność informacji o stosowanej w urzędzie infrastrukturze informatycznej.

Link do wyników I naboru