Odeszła Jadwiga Leśkiewicz- Zgieb – wielokrotna uczestniczka Festiwalu Sztuki Włókna w Kowarach
Z przykrością informuję, że Jadwiga Leśkiewicz- Zgieb, artystka sztuki wizualnej w dziedzinie sztuki włókna odeszła do Nieba, po długiej i ciężkiej chorobie. Wielka strata dla polskiej kultury, dla Wrocławia i środowiska artystów związanych z Galerią Tkacką “Na Jatkach” .Serdeczna koleżanka, osoba ciepła, towarzyska i wyjątkowo utalentowana, zajmowała się tkaniną unikatową, rysunkiem, malarstwem, grafiką, ceramiką. Była Czytaj więcej Odeszła Jadwiga Leśkiewicz- Zgieb – wielokrotna uczestniczka Festiwalu Sztuki Włókna w Kowarach[…]
